قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب در بازار چند است؟ آیا می دانید چگونه می توانید خرید خود را حتی در حجم کم از زنبورداری ها و بدون واسطه با کیفیت و نرخ مناسب انجام دهید؟ قیمت انواع عسل طبیعی مرغوب در بازار چقدر است؟
هر محصولی حتی کالایی کوچک که زیاد هم ضروری نیست نیازمند بررسی قیمتی است. این روز ها (سال 97) افزایش قیمت ها به قدری بوده است که می توان گفت اولین سوال هر مصرف کننده و یا مرکز پخشی از تأمین کننده و فروشنده این است که قیمت چقدر است؟

برای فرآورده های زنبور عسل از ابتدا هم تصور ارزان بودن بی معنا بود. زیرا جزو مواد غذایی است که کارخانه ای به نام زنبور عسل باید آن را تولید کند. هر چند ماده اولیه اش را شهد گل های طبیعی تشکیل می دهد، اما به هر حال زحمت زیادی بر دوش زنبوردار است.

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب در بازار

یکی از انواع عسل که در بازار احتمالاً بررسی می کنید، قیمت عسل مرکبات طبیعی مرغوب است. عسلی که در فروردین ماه تولیدش آغاز می شود و بیشتر مناطقی که درختان مرکبات دارند، مانند شمال کشور و استان فارس، تولید کننده این نوع عسل ها هستند.
قیمت عسل مرکبات به نسبت برخی از انواع دیگر عسل های تک گل پائین تر می باشد.
این عسل رایحه مطبوعی دارد و در عین حال دارای ترکیباتی چون فسفر، منیزیم و مس می باشد.
رنگ عسل مرکبات طبیعی مرغوب زرد متمایل به قهوه ای است و رنگ روشنی دارد. این نوع عسل حافظه و انرژی بدن را تقویت می کند. همچنین ضد تهوع و سم می باشد.

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب که کیفیت مناسبی داشته باشد و مستقیم عرضه شود، کمتر از مراکزی است که واسطه هستند.
همچنین خرید از مراکز معتبر و تولیدی سبب خواهد شد که عسل طبیعی و خالص دریافت کنید که واقعاً از شهد گل ها تولید شده است.
گزینه پیشنهادی این است که خرید اینترنتی را از مراکز معتبر و همراه با دریافت نمونه برای آنالیز کیفی انجام دهید.

مجموعه عسل هفت یکی از مراکز معتبر در سطح ایران است که به صورت عمده در تناژ بالای 100 کیلو و به صورت خرده کمتر از 2 کیلو با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده گان خود قرار می دهد.

جهت ارتباط با این مجموعه در هر شهر و کشوری که هستند می توانید به صورت تماس تلفنی سفارشات خود را ثبت کنید.

 

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب

رنگ عسل خوب چه رنگی است؟

شاید برخی از مصرف کنندگان بر این باور باشند که اگر عسل رنگ روشن داشته باشد، بی کیفیت است. رنگ عسل خوب، تیره می  باشد. اما این موضوع اصلاً پایه علمی ندارد. زیرا بهترین عسل طبیعی و حتی عسل وحشی که در بازار عسل فروشی عرضه می شود، دارای رنگ روشن و البته غلظت کم می تواند باشد. در واقع رنگ عسل از شهد گل هایی  است که زنبور عسل استفاده کرده است.

قیمت عسل طبیعی مرکبات مرغوب

خرید اینترنتی عسل طبیعی به صورت عمده

خب خوشبختانه این روز ها خرید اینترنتی برای افراد مختلف کار ساده ای شده است. برخی به سادگی به یک مرکز فروش عسل یا فروشگاه اینترنتی که پاسخ به سوالاتشان را بدهد، اعتماد می کنند و خرید خود را انجام می دهند.

برخی از افراد هم قدرت ریسک کمتری دارند. سخت تر اعتماد می کنند. در حقیقت برای خرید اینترنتی عسل خب دلایل زیادی برای عدم ریسک پذیری وجود دارد.

مثلاً بازار عسل در ایران پر شده از عسل تقلبی. عسل هایی که تولید شده از شکر هستند. عسل صنعتی و یا همان عسل شکری. این گونه عسل ها ارزان تر عرضه میشوند. اما هیچ خاصیتی هم ندارند.

در حقیقت برای اجناسی مثل عسل که قیمت هر کیلو آن هم بالا است،به خصوص در خرید عمده ریسک مالی هم زیاد می باشد.

در نتیجه مراحل ثبت سفارش در حجم بالا کمی زمان تر می شود. با این وجود مذاکرات اولیه ساده و سریع انجام میشود.

 

در خرید عسل طبیعی و فرآورده های مختلف از زنبور عسل مانند ژل رویال ایرانی، گرده گل خالص، بره موم طبیعی و موم طبیعی زنبور عسل بهترین راه خرید از مراکز معتبر می باشد.

تشخیص اصل و یا تقلبی بودن هم تنها به کمک تست نمونه ممکن خواهد شد.

از این رو این مجموعه با راه اندازه فروشگاه اینترنتی عسل هفت تمام محصولات طبیعی زنبور عسل را همراه با قیمت به نمایش گذاشته است.

نمایندگی پخش عسل چند گیاه بهاره با قیمت ارزان