نمایندگی پخش عسل گون طبیعی در اصفهان و تهران دارای دفاتری است که می تواند کلیه سفارشات را در سراسر کشور تأمین نماید. البته فرآورده های دیگر زنبور عسل هم قابل دسترسی در این مراکز است.
عسل طبیعی گون یکی از انواع عسل های طبیعی است که در کل کشور می توان در فروشگاه های مناطق مختلف آن را تهیه نمود.
بد نیست بداند که گیاه گون همیشه سال وجود دارد و در ایران حدود 800 گونه از گون روییده می شود. پس طبیعی است که از انواع عسل های با دسترسی بالا در کل کشور باشد.

از جمله خواص عسل طبیعی گون می توان به بهبود درد های استخوان و مفاصل، تقویت اعصاب و جلوگیری از نرمی استخوان ها اشاره نمود.
بهترین روش برای مصرف عسل گون و سایر عسل های طبیعی این است که 2 یا 3 قاشقش را در آب ولرم و با چند قطره لیمو ترش میل نمایید.
اما آیا عسل گون طبیعی همه جا در دسترس است و پخش سراسری در کشور دارد؟

خرید عسل طبیعی گون

نمایندگی پخش عسل گون طبیعی با فروش اینترنتی

نمایندگی پخش عسل گون طبیعی می تواند هم با فروش اینترنتی و هم حضوری نیاز بازار مصرف را بر آورده کند.
عسل گون جزو عسل های تک گل به حساب می آید. اما خوشبختانه به دلیل رویش مناسب این گیاه در کشور به راحتی در اغلب مناطق در دسترس است، و تقریباً در هر فصلی در بازار وجود دارد.

نمایندگی پخش عسل گون طبیعی همچنین با فروش اینترنتی خود به صورت عمده و جزئی می تواند به مناطقی هم که دسترسی کمتری به عسل ها دارند، ارسال داشته باشد. این ارسال ها گاهاً به صورت رایگان برای رضایت مشتری خواهد بود.
در نمایندگی پخش عسل گون طبیعی سایر فرآورده های زنبور عسل مثل: ژل رویال، گرده گل، موم و بره موم توزیع و پخش دارد.این نمایندگی ها بدون واسطه فرآورده های زنبور عسل را توزیع می کنند.