قیمت خرید و فروش عسل گشنیز و نیز سایر انواع عسل ها در این بازار چگونه می باشد؟ آیا امکان خرید عمده و جزئی از تولید کننده های مختلف وجود دارد؟
عسل طبیعی که از شهد گل های مختلف تولید شده باشد، می تواند به عنوان بهتر ماده غذایی مفید برای افزایش سطح کیفی و سلامت بشر استفاده شود. این مزیت کلی انواع عسل طبیعی است و ربطی به نوع خاص از عسل ها ندارد.
اما به هر حال در برخی موارد هم در ظاهر هم در خواص انواع عسل ها با هم متفاوت هستند.
در این مطلب بیشتر تمرکز را برای قیمت خرید و فروش عسل گشنیز قرار می دهیم.

عسل گشنیز مرغوب

عسل گشنیز چیست؟

این سوال مهم همیشه برای مصرف کننده ها بوده است که عسل گشنیز چیست؟ یا منظور از انواع دیگر عسل های طبیعی چه می باشد؟
وقتی تنها اسم یک گیاه خاص برای عسل آورده می شود، منظور ما این است که شهد آن گل بیشترین میزان را در ترکیب آنالیز شده عسل دارا است.
پس عسل گشنیز در حقیقت عسلی است با درصد بالای شهد گل های گشنیز. از طرفی رنگ ظاهری عسل گشنیز هم عقیقی روشن می باشد.

انواع عسل گشنیز

قیمت خرید و فروش عسل گشنیز عمده

اما موضوع بعدی که هم مصرف کننده و هم خریدار نهایی پیگیر آن هستند، قیمت خرید و فروش عسل گشنیز عمده و جزئی است.
طبیعی است که قیمت خرید با قیمت فروش متفاوت باشد. همچنین قیمت مصرف کننده با خرید جزئی با قیمت عمده از 30 کیلو به بالا متفاوت خواهد بود.
حاشیه سود برای فروش مستقیم از تولید به مصرف بالا است. برای همین تمایل اغلب تولید کننده های کوچک و بزرگ محصولات زنبور عسل این است که فروش خرده داشته باشند.
اما مزیت های زیادی مانند رسیدن زودتر به سود در فروش عمده با وجود حاشیه سود کمتر هست که سبب شده بیشتر فعالان توصیه کنند حداقل مقداری از محصول خود را عمده بفروشند.
نوع عسل در قیمت خرید و فروش هم فرق هایی ایجاد می کند. به دلیل امکان تغییر در قیمت پیش از هر مقایسه برای دریافت لیست قیمت با واحد فروش ارتباط بگیرید.

بهترین عسل گشنیز

از کجا بفهمیم عسل خوب است؟

قطعاً این تصورات غلط است که از روی رنگ عسل میتوان متوجه شد که عسل بی کیفیت است و همچنین این موضوع را که اگر مثلاً عسلی غلیظ تر باشد بهترین کیفیت را نسبت به عسل رقیق دارد.
پاسخ این سوال که از کجا بفهمیم عسل خوب است؟ در روش های مختلف بیان شده ولی مطمئن ترین راه تست و آنالیز آزمایشگاه است.

اولین نکته موضوع شکرک زدن عسل طبیعی است که نشان دهد کیفیت و اصل بودن آن هم می تواند باشد.
موضوع دوم چند قطره عسل در یک لیوان آب سرد بریزید، با ته نشین شدن و حل نشدن قطرات، خوشحال باشید که عسل خوبی تهیه کرده اید.

عسل طبیعی گشنیز