style="
خانه / عسل مرکبات / فروش عسل مرکبات با کیفیت منحصر به فرد

فروش عسل مرکبات با کیفیت منحصر به فرد

فروش عسل مرکبات با کیفیت منحصر به فرد را از مراکز معتبر می توان دنبال نمود. این نوع عسل ها در شمال کشور به دلیل وجود انواع مرکبات بیشتر امکان استخراج از کندو را دارند.

عسل طبیعی که از شهد گل ها تولید شده باشد، همزمان با مدت زمانی که آن نوع از گیاهان دارای شکوفه هستند، امکان برداشت و تولید دارد. در نتیجه معمولاً عسل مرکبات را می توان در اوایل بهار یعنی فروردین ماه تولید نمود.

عسل مرکبات با رنگ کهربایی روشن و طعمی دلچسب می تواند بر اشتهای شما بیفزاید و در نتیجه افرادی که دنبال رسیدن به وزن ایده آل هستند، بهترین راه حل برای افزایش مصرف مواد غذایی شان به صورت طبیعی، استفاده از این نوع مواد غذایی خواهد بود.

اما مسلماً عسل مرکبات هم دارای خواص دیگری نیز می باشد که شامل بادشکن بودن، ضد تهوع و نرم کنندگی سینه می باشد.
اما کیفیت عسل خریداری شده هم در داشتن خواص تأثیر گذار و هم در قیمت اثر خواهد داشت.
کیفیت منحصر به فرد انواع عسل طبیعی را تنها با تست درصد ساکارز و سایر مشخصات این محصولات در آزمایشگاه ها می توان متوجه شد.

قطعاً شما هم می دانید که درصد ساکارز در عموم عسل ها کمتر از ۳ می باشد. اما ساکاروز عسل یونجه با مثلاً ساکارز عسل چهل گیاه و یا حتی مرکبات به طور  با هم فرق طبیعی فرق دارند. عسل مرکبات حتی در حالت صد در صد طبیعی می تواند تا ۶ درصد هم ساکارز داشته باشد.

فروش عسل مرکبات

نحوه فروش عسل مرکبات مرغوب

خب نحوه فروش عسل مرکبات مرغوب و یا با کیفیت منحصر به فردی که می گوییم چگونه است؟ آیا اینترنتی هم فروش داریم؟ آیا تنها فروش، به صورت عمده و برای توزیع کننده های عسل و فرآورده های زنبور عسل است؟
هر چند نحوه فروش عسل مرکبات و دیگر انواع فرآورده های زنبور عسل در این مرکز فروش، عمده و اینترنتی است، اما در اغلب شهر های مهم کشور مثل، اصفهان و تهران دارای دفتر فروش هم هستیم. در نتیجه فروش حضوری هم میسر است.
برای مصرف کننده ها هم شرایط فروش ویژه ای را فراهم کرده ایم که علاوه بر حفظ منافع نمایندگی ها و همکاران، آن ها هم بتوانند از کیفیت منحصر به فرد محصولات ما با قیمتی مناسب بهره مند شوند.

در مرکز عسل هفت، فروش عمده عسل و نیز فروش اینترنتی عسل طبیعی را هم جزئی انجام می دهیم. ارسال به سراسر کشور انجام می شود و مشتریان صادراتی هم می توانند این گونه، عسل مرغوب و ارزان تری را خریداری نمایند.

خرید عسل مرکبات

طبع عسل مرکبات و خواص آن

در ابتدای متن در مورد برخی خواص عسل مرکبات مواردی را بیان نمودیم. در این قسمت موارد بیشتر را توضیح خواهیم داد.

در ابتدا در مورد طبع عسل مرکبات باید بگوییم که متناسب با مزاج اکثر افراد است. زیرا تنوع گیاهی در تولید آن وجود دارد. همچنین عسل مرکبات بیشتر جزو عسل های سرد یا ملایم است. 

خواص زیر برای عسل مرکبات اثبات شده است.

 

  1. یکی از دلایلی که زود سرما می خورید یا سیستم ایمنی بدنتان ضعیف عمل می کند، کمبود ویتامین C است. با مصرف عسل مرکبات این کمبود جبران می شود.
  2. برای درمان و پیشگیری از سرطان های دستگاه گوارش بسیار مفید می باشد.
  3. تصفیه کننده خون می باشد.
  4. همچنین افرادی که به دلیل مشکلات گوارشی زیاد سکسکه می کنند. می توانند با مصرف عسل مرکبات خود را درمان کنند.
  5. یکی از مشکلات اغلب افراد بالای ۴۰ سال یا حتی جوان تر، بالا بودن کلسترل می باشد. با خوردن عسل مرکبات کلسترل به طور طبیعی کاهش خواهد یافت.
  6. تقویت حافظه و انرژی دهی به شما در طی روز می تواند سبب شود تا هم کار های فکری و ذهنی را با راندمان بالا انجام دهید. هم در کارهای فیزیکی نیرو کم نیاورید. زود خسته شدن را از بین خواهد برد.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

فروش فله ای عسل بهار نارنج

خرید عسل مرکبات خالص به صورت فله ای

خرید عسل مرکبات خالص به صورت فله ای در ظرف های حلبی ۲۷ کیلویی برای …