فروش عسل بابونه طبیعی به صورت عمده در مرکز عسل هفت با امکان ارسال به سراسر کشور انجام می شود. این نوع عسل طبیعی هم دارای خواص زیادی برای سلامتی است.
عسل یک ماده غذایی طبیعی و سالم است که می توان از آن برای پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده کرد.
البته عسل می تواند هم به افزایش وزن کمک کند و هم برای تناسب اندام مناسب باشد. که این موضوعات بستگی به خواصی دارد که گیاهان در خود جای داده اند. زنبور عسل از شهد گل و گیاه مصرف می کند و عسل را تولید می کند. در نتیجه خواص آن گیاه به عسل هم منتقل می شود.

در مورد عسل هایی که نام یک گیاه خاص را یدک می کشند، باید بگوییم که کندو عسل در منطقه ای قرار دارد که پوشش منطقه یک گیاه خاص است. البته ترکیب شهد دیگر گیاهان هم در آن وجود دارد. ولی عمده ترین میزان شهد را آن گیاه خاص تشکیل می دهد که می تواند نهایتاً حدود 80 درصد باشد.

عسل طبیعی بابونه

عسل بابونه طبیعی چیست؟

عسل بابونه طبیعی از انواع تک گل است. این نوع عسل که خواصی چون ضد میگرن، آرتروز و التهاب، دفع کرم کدو در کودکان و نیز درمان زخم دهان دارد. در مناطقی مثل آذربایجان شرقی قابل برداشت می باشد.

از کجا عسل بابونه اصل طبیعی بخریم؟

اما همیشه یک دغدغه برای خریداران وجود دارد که می خواند بدانند، عسل طبیعی مرغوب و اصل را از کجا بخرند، بهتر است. خب این سوال با توجه به این که می توان به زنبور عسل به جای شهد گل قند داد و میزان تولید را بالا برد، کمی سخت است. این که از کجا چنین مواد غذایی تهیه شود کاملاً وابسته به این است که مرکز فروش و پخش معتبری را پیدا کنید.
خوشبختانه اغلب زنبورداری های معتبر هم سایت اینترنتی فعال و در دسترس دارند و هم فروشگاه های مجاز در سراسر کشور و این امر سبب شده تا علاوه بر ارائه محصولات سالم و اصل قیمت های مناسبی هم داشته باشند.

عسل مرغوب طبیعی

خواص درمانی  عسل بابونه 100درصد طبیعی

اغلب افرادی که عسل را مصرف می کنند، به دنبال این هستند که از خواص درمانی آن برای مشکلات خود بهره ببرند. در حقیقت یا به دنبال پیشگیری هستند، یا می خواهند درمان کنند. زیرا می دانند که دارو های شیمیایی خواه نا خواه مضراتی هم دارد. اما مواد غذایی سالم و مغذی مثل عسل ضرری ایجاد نمی کند.

اما خواص درمانی عسل طبیعی بابونه چیست؟

  • گزارشات حاکی از آن است که این نوع عسل، هم برای سردرد میگرن و هم سردرد های ناشی از سرماخوردگی مناسب هستند.
  • همچنین افرادی که دچار اختلال در خواب و بد خوابی هستند، می توانند از عسل بابونه استفاده کنند.
  • تقویت ایمنی بدن هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استفاده از انواع عسل ها مثل عسل بابونه در این امر کمک بسزایی می کند.