فروش عسل آویشن همین حالا در مرکز فروش عسل و فرآورده های زنبور عسل هفت به صورت عمده و همراه با تخفیف هایی است که به صورت جشنواره ای اعلام می گردد.همچنین عرضه مستقیم انواع عسل طبیعی سبب میشود تا قیمت عسل ارزان تر از بازار باشد.

عسل طبیعی از جمله مواد غذایی است که عموماً برای همه تجویز می شود. حتی با وجودی که مزه شیرینی دارد، افراد دیابتی هم می توانند از عسل استفاده کنند. البته شرط مهم مصرف عسل این است که طبیعی باشد.
فرقی نمی کند زنبور عسل وحشی آن را تولید کرده و یا پرورشی در کندو هایی که زنبورداران درست کرده اند.
مهم این است که، شهد گل مصرف کرده باشد نه شربت و قند مصنوعی.
البته این موضوع در آزمایشگاه مواد غذایی به راحتی قابل بررسی خواهد بود.

خواص عسل آویشن چیست؟

در مورد فروش عسل آویشن که نوعی عسل تک گل با خواصی چون موارد زیر است هم همین موارد مطرح خواهد بود.

  • تقویت سیستم گوارش
  • بهبود قوای بدن
  • و بهبود و تقویت کلیه ها
  • از آویشن بیشتر برای درمان سرماخوردگی استفاده می شود. در نتیجه عسل آویشن هم بسیار در این امر مفید می باشد.
  • از جمله خواص مهم عسل آویشن تقویت پوست و مو می باشد.
  • افراد به دلایل مختلف مثل آسم، آلرژی و برخی بیماری ها ممکن است، دچار مشکلات تنفسی بشوند. عسل آویشن برای این موضوع میتواند موثر عمل کند.
  • سوء هاضمه هم با مصرف آویشن و نیز عسل آویشن درمان خواهد شد.

فروش عسل آویشن طبیعی ارزان

اما فروش عسل آویشن که در طیف رنگی تیره و نزدیک به قرمز از انواع عسل ها قرار دارد، با قیمت های ارزان توسط خود زنبورداری ها انجام می شود.

از آنجا که قرار است عسل آویشن از گیاهان آویشن برداشت شود، تولید از کندو ها از اول تیر تا آخر مرداد انجام می گردد. بیشتر پوشش مناطقی در خراسان شمالی از آویشن است و خب از جمله عسل هایی است که تولید خوبی در این مناطق خواهد داشت.
در مورد فروش عسل آویشن و این که همین حالا اقدام کنید، بیشتر منظور فروش عمده و برای مراکز پخش فرآورده های زنبور عسل می باشد. در این مرکز مهمترین عامل در فروش کیفیت و رضایت مشتری است. ارسال نمونه از خدماتی است که برای اثبات کیفیت محصولات خود انجام می دهیم.

فروش عمده عسل طبیعی

فروش عمده عسل چه میزانی می باشد؟ طبیعی است که میزان جزئی و برای مصرف در حد چند کیلو است.  برای فروش عمده در هر مرکز فروشی میزانی ممکن است، در نظر گرفته شود.

عسل را می توان از 30 کیلو به بالا عمده محسوب کرد.

اما این که خریداران عسل طبیعی میزان 30 کیلو بخواهند و یا 1تن، قطعاً تخفیف متفاوت است.

از طرفی در خرید عسل می توان نوع بسته بندی را مشخص کرد. این که حلب باشد یا بسته بندی خاص توسط مشتری مشخص می شود. البته قیمت عسل طبیعی فله ای با نوع بسته بندی متفاوت است.

قیمت عسل آویشن اصل

قیمت عسل در بازار در سال 97 هم دچار تغییراتی شد. با وجودی که اغلب صادرات عسل درجه 3 و ارزان انجام میشده است. اما عسل طبیعی در اصل دارای قیمت بالاتری است. در نتیجه رقابت برای تولید کنندگان عسل در بازار بسیار زیاد می باشد. تولید عسل هم بیش از میزان مصرف هست. اما این باعث نشده تا قیمت عمده عسل، ارزان تر شود. زیرا هزینه های تولید برای زنبورداران بالا رفته است.

در نتیجه اغلب تولید کنندگان عسل باهوش برای خروج از بازار اشباع شده داخلی، به دنبال صادرات عسل طبیعی به نقاطی هستند که کیفیت برایشان اهمیت ویژه ای دارد. تا بتوانند عسل را به قیمت بفروشند.

قیمت عسل آویشن اصل با توجه به تک گل بودن کمی گران است. اما برای اطلاع از قیمت روز، بهتر است از واحد فروش اطلاعات را دریافت کنید.