style="
خانه / عسل آویشن / فروش عسل آویشن به صورت اینترنتی

فروش عسل آویشن به صورت اینترنتی

فروش عسل آویشن به صورت اینترنتی و آنلاین توسط بسیاری از فروشندگان فعال در این حوزه انجام می شود. اما کیفیت عسل و اصل بودن این ماده غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
عسل آویشن یک عسل تک گل است که البته در بهترین کیفیت ها در آنالیز آن می توان نهایتاً ۸۰ درصد از شهد گل های آویشن را مشاهده نمود. بد نیست بدانید که عسلی که کاملاً از یک گیاه باشد، وجود نخواهد داشت. زیرا با وجودی که زنبور را به گونه ای پرورش می دهند که تنها به سمت رایحه یک گیاه خاص که مد نظر دارند برود، با این وجود باز از پوشش گیاهی متفاوت در منطقه آثاری در هر نوع عسل تک گل هم وجود خواهد داشت.

فروش عسل آویشن

فروش عسل آویشن طبیعی و خالص

فروش عسل آویشن طبیعی و خالص با توجه به این که آویشن را می توان به راحتی کاشت، در ایران به خوبی انجام می شود.
به طور طبیعی در خراسان شمالی آویشن بیشتر کشت می شود و برداشت عسل آویشن در این مناطق بیش از مناطق دیگر است. هر چند اقلیم آب و هوایی ایران کشت انواع گیاهان را در اغلب مناطق ساده می کند.
فروش عسل آویشن به صورت عمده و نیز برای مصرف کننده هایی که دنبال عسل طبیعی و خالص می گردند، همراه با ارسال نمونه برای خریداران محترم است. تا خودشان با انجام تست آزمایشگاهی پی به درصد ساکارز و ترکیبات اصلی آن ببرند.

عسل آویشن چه رنگ و مشخصاتی دارد؟

از طرفی بد نیست بدانید که از روی ظاهر هم در همان بدو شروع مذاکرات برای خرید عسل می توان پی به کیفیت عسل آویشن و هر نوع دیگر برد.
یکی از مشخصات ظاهری عسل آویشن، رنگ کهربایی نزدیک به قرمز آن است.
البته رنگ هر عسلی با نوع دیگر فرق دارد و یکی از دستگاه هایی که در آزمایشگاه تست رنگ را انجام می دهد، pfund color grader نام خواهد داشت. طعم و مزه عسل هم رابطه نزدیکی با رنگ آن دارد. وقتی رنگ تیره است، طعم و مزه اش قوی تر است.

عسل آویشن طبیعی

طرز تهیه عسل آویشن مرغوب

همان طور که در قسمت های قبلی اشاره شد، بیشتر در خراسان شمالی می توان گیاه آویشن را در مراتع دید. کشت آویشن هم بیشتر است. در نتیجه امکان تولید عسل آویشن هم در این مناطق بیشتر است. طرز تهیه عسل آویشن هم مانند سایر عسل های تک گل است. کندو ها در نزدیکی محل رویش آویشن باید باشند. تا زنبور ها مستقیم از شهد گل های آویشن استفاده کنند.

اما در مورد نحوه خرید عسل آویشن هم باید بگوییم که هم حضوری و اینترنتی امکان خرید دارد. عسل آویشن به دلیل عطر خاصش گاهی به عنوان ترکیبی در سایر انواع عسل ها هم استفاده می شود.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

عسل آویشن خالص

خرید اینترنتی عسل آویشن خالص

خرید اینترنتی عسل آویشن خالص آیا می تواند به فروشگاه های پخش محصولات و فرآورده …