فروش اینترنتی عسل

فروش اینترنتی عسل خالص گون عمده و از طریق سایت های معتبر مرتبط با تولید کننده های بزرگ در اصفهان و اردبیل ممکن شده است. منتها بیشتر خرید عمده برای فروشگاه ها مقرون به صرفه می باشد.
حتماً شما هم می دانید که اغلب عسل ها دارای طعم و مزه متفاوتی هستند که اگر واقعاً طبیعی و از شهد گل ها تهیه شده باشد، به دلیل نوع گیاهای است که زنبور از آن استفاده کرده است.
در بین عسل ها گاهاً طعم های خوشمزه ای مثل عسل گون وجود دارد که البته دارای خواص دارویی هم می باشند.

مرکز فروش اینترنتی عسل به صورت عمده

در مورد نحوه خرید عسل هم خوشبختانه با توجه به شرایط فراهم شده در شبکه های اینترنتی و سایت های مختلف، دسترسی تمامی نقاط کشور به انواع محصولات زنبور عسل از انواع عسل گرفته تا بره موم، ژل رویال و غیره هم میسر است.
به صوت عمده به دلیل دسترسی به تولید کننده های اصلی می توانید در هزینه های خود هم با فروش اینترنتی عسل صرفه جویی کنید.
اما مشخصات عسل طبیعی چیست؟ به هر حال در هر روشی برای خرید، حتی حضوری ریسک هایی مثل تقلبی بودن محصول پر فایده و مصرفی مثل عسل وجود دارد که در ادامه مشخصات کیفی عسل خالص را بیان خواهیم کرد.
در فروش اینترنتی عسل گون و سایر عسل ها هم می توان با دریافت نمونه از این مشخصات مطمئن شد.

مجموعه عسل هفت برای دسترسی آسان تمام مصرف کننده گان به محصولات زنبور عسل اقدام به عرضه انواع عسل های طبیعی مانند:

عسل گون، عسل کنار، عسل آویشن و انواع فرآورده های زنبور عسل مانند:

ژل رویال، گرده گل، پودر عسل، پودر ژل رویال، بره موم و انواع فرآوری های بره موم را در فروشگاه اینترنتی عسل هفت همراه با عکس و قیمت کیلویی محصولات کرده است.

فروش اینترنتی عسل

مشخصات عسل گون چیست؟

از جمله خواص و مشخصات عسل گون که بیشتر در مناطق کوهستانی به دست می آید، می توان به نیروبخشی و تقویت سیستم ایمنی اشاره کرد.

  • رنگ عسل گون خالص می تواند زرد روشن و یا زرد تیره باشد.
  • البته در ظاهر به دلیل تنوع زیاد انواع عسل نمی توان خالص بودن هر نوعی از عسل را به صورت چشمی تشخیص داد. در نتیجه نیاز به تست آزمایشگاهی می باشد.

فروش اینترنتی عسل

خواص عسل گون خالص

عسل علاوه بر این که ماده غذایی خوشمزه ای است، گاهی به دلیل خواص فراوانش به عنوان درمان کننده هم استفاده می شود. به عنوان مثال عسل خالص گون دارای خواصی چون:

  • تقویت حافظه.
  • درمان کننده بیماری های کلیوی و پر سود بودن برای پوکی استخوان.
  • بهبود خون سازی در افراد دچار بیماری کم خونی.
  • و حتی درمان زخم چشم و درد های آن.

هم می باشد.

همچنین عسل گون به دلیل طبع گرمی که دارد برای افراد سرد مزاج و به عنوان عسل صبحانه خاصیت های بالایی دارد.

فروش اینترنتی عسل

قیمت عسل گون

قیمت عسل گون طبیعی یک کیلویی در بازار خرید و فروش عسل با تنوع بالایی عرضه می گردد.

علت تفاوت قیمت یک کیلویی عسل گون کیفیت و مقدار ساکاروز و پرولین آن می باشد.

اگر یک نمونه 200 گرمی از عسل را به آزمایشگاه های معتبر ایران ارسال کنیم به صورت دقیق همراه با اعداد ریاضی ساکاروز، پرولین، اچ ام اف و غیره را نشان می دهد.

اگر ساکاروز بالای 3 درصد و پرولین کمتر از 200 را نشان دهد آن عسل ار کیفیت پایین و با قیمت بسیار ارزان باید عرضه گردد.

اما اگر مقدار ساکاروز پایین تر از 3 درصد و پرولین بالای 300 را نشان دهد این محصول درجه یک و بهای آن هر چقدر باشد باید پرداخت شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در مجموعه عسل هفت تمام عسل های طبیعی در بهترین کیفیت با ساکاروز زیر 2 دردصد به دست مصرف کننده عسل می رسد.[/box]

قیمت یک کیلو عسل گون طبیعی در این مجموعه براساس مقدار ساکاروز و کیفیت مناسب تر از رقبای خود به دست مشتری داده می شود.

فروش اینترنتی عسل

مراکز تولید عسل گون طبیعی

به نظر می رسد، گیاه گون در مناطق: آسیای صغیر، ایران و سوریه، به عنوان یک گیاه بومی شناخته می شود. این یعنی در اکثر مناطق این کشور ها به راحتی و به صورت طبیعی می روید. گیاه گون به دلیل مقاومتی که در برابر خاک های شور و نیز خشکی هوا دارد، در ایران و در نقاط کویری و کم آب به وفور یافت می شود. در نتیجه می توان کندوی زنبور ها را در این مراکز برای برداشت عسل گون طبیعی مستقر کرد.

مراکز تولید عسل گون در ایران بسیار هستند اما باید مراکزی را انتخاب کنید که از نظر دانش و طبیعی بودن عسل اطمینان بالایی را به مصرف کننده بدهد.

و این اطمینان در این صورت اتفاق می افتد که اولا عسل گون در ساکاروز پایین تر از 3 درصد باشد و یک مرکز تولیدی باسابقه باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه عسل هفت با سابقه بالا و داشتن کارشناسان فروش با تجربه همچنین ارائه عسل گون با ساکاروز پایین به عنوان یکی از مراکز تولید عسل گون طبیعی در ایران و در آن سوی مرز های ایران شناخته شده است.[/box]

برای ارتباط گیری با کارشناس فروش مجموعه عسل هفت و تقاضای عسل گون به صورت عمده و خرده از اطلاعات تماس با ما در این صفحه استفاده کنید.

در این مرکز علاوه بر انواع عسل طبیعی دیگر فرآورده های زنبور عسل مانند پودر عسل طبیعی در بهترین کیفیت با بهترین قیمت خرید و فروش می شود.

فروش اینترنتی عسل