style="
خانه / عسل طبیعی / صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا

صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا

صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا و حتی کشور های آسیایی مختلف انجام می شود. این صادرات می تواند با قدرت بیشتر و با راندمان بهتر برای تولید کنندگان فرآورده های زنبور عسل همراه باشد.
موضوع اولی که میخواهیم در بحث صادرات عسل صحبت کنیم این است که صادرات عسل تنها محدود به صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا نمی شود.
انواع عسل طبیعی و وحشی که در ایران تولید انبوه داشته باشد، می تواند در برنامه صادرات قرار گیرد.
موضوع بعدی هم برای صادرات عسل مقصد می باشد. کشور های زیادی می توانند بازار مصرف عسل ایرانی باشند.

صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا

صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا به کشوری مانند آلمان انجام می شود. اما می توان گفت که با رعایت برخی موارد تنها کشور اروپایی که وارد کننده عسل ایران است، آلمان نخواهد بود. کشور هایی مانند دانمارک، فرانسه ، سوئیس و سوئد هم با ایران تبادلات تجاری دارند، اما شاید برای عسل نیاز به بهبود زیر ساخت های صادراتی باشد.
در حال حاضر کشور هایی مانند چین، عراق، امارات، کویت، لبنان و مالزی که از کشور های آسیایی هستند، بیشتر از ایران عسل وارد می کنند.

بهترین عسل کنار

نحوه صادرات انواع عسل ایران

اما خب به فرض که صادرات عسل کنار طبیعی به اروپا یا هر کشوری قرار باشد انجام شود یا انواع دیگر عسل طبیعی را بخواهیم صادر کنیم، نحوه صادرات به چه شکلی است؟
اولین موضوع اطلاع از استاندارد های مورد نیاز و مجوز های صادراتی در کشور های مقصد می باشد. متأسفانه تولید کننده های عسل ایران بیشتر استاندارد های تشویقی دارد و این امر سبب شده تا کشور های مختلف جهان موارد سختگیرانه ای را برای واردات عسل از ایران اعمال کنند و چالشی بزرگ اما حل شدنی برای زنبورداران ایجاد کنند.
باید استاندارد بین المللی دریافت شود. نکته دوم برای نوع و طراحی بسته بندی تولیدات است که تنوع و کیفیت بیشتر می طلبد.
همچنین تعرفه های گمرک، روش های حمل هم از مواردی است که در زمان صادرات باید بررسی کرده و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را دریافت نمایید.

صادرات عسل کنار

مراکز صادرات انواع عسل خالص ایران

مراکز صادرات انواع عسل خالص ایران قطعاً قطب های تولیدی این فرآورده خواهند بود. مثلاً اصفهان، مرکزی و استان های غربی در تولید برخی از انواع عسل ها فعال هستند و می توانند حجم مناسبی را تولید نمایند. البته تولید عسل طبیعی نه تغذیه ای.
با این وجود مشکلاتی مانند قاچاق عسل و ملکه زنبور عسل سبب شده تا مشکلاتی در تولید، برداشت و قیمت ها ایجاد شود. که به جای روند افزایشی صادرات عسل دچار واردات عسل شویم.

فروش عسل کنار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

فروش عسل طبیعی در نجف آباد

فروش عسل طبیعی در نجف آباد

فروش عسل طبیعی در نجف آباد چگونه است؟ آیا می توان عمده و باکیفیت محصولات …