خرید پستی عسل اصلی خارشتر طبیعی درجه یک اغلب برای خرید های اندک مورد استفاده قرار میگیرد. اما خرید عمده را اینترنتی و حضوری می توان از مراکز معتبر مستقیم انجام داد.
عسل طبیعی درجه یک، عسل خالص، عسل ارگانیک و انواع و اقسام القابی است که به عسل داده می شود تا فروشنده مدعی باکیفیت و اصل بودن محصولش باشد. متأسفانه شرایط کنونی جامعه به گونه شده که حتی برای خرید ساده ترین موارد، باید احتمال تقلب را بدهید.
این تقلب ها گاهاً بسیار زیرکانه اعمال می شود و در نتیجه بهترین کیفیت ها ممکن است نادیده گرفته شوند و افراد ناشی در دام افراد سودجو بیفتند.
در این مطلب برای عسل طبیعی خارشتر اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

عسل اصلی خارشتر چیست؟

گل های خار بیشتر در بیابان ها می رویند و البته خارشتر خواص دارویی و درمانی زیادی در طب سنتی دارد که از آن علاوه بر عسل می توان انواع عرقیات را هم تولید نمود.
عسل خارشتر از شهد گل های خار توسط زنبور ها تولید می شود. این گیاه بیشتر در مناطقی که بیابانی هستند وجود دارد و عمده رویش آن ها در استانهای اصفهان و سمنان است.
از آن جا که اغلب این مناطق دور از منطقه شهری و آلودگی های آن مناطق می باشند، عسل خارشتر از کیفیت بالایی برخوردار است.

بهترین عسل خارشتر اصل

خرید پستی عمده عسل طبیعی چگونه است؟

خرید پستی عسل طبیعی چگونه انجام می شود؟ البته برای خرید پستی بیش از چند ده کیلو عسل را نمی توان تهیه نمود. در حقیقت از هر مرکزی که اینترنتی استعلام گرفته اید با توجه به قوانین اداره پست می توان حجم محدودی را این گونه ارسال نمود. اگر خرید عمده و بیشتر داشته باشید، باربری ها ارسال را بر عهده خواهند گرفت.

عسل خارشتر مرغوب

عسل طبیعی درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

اما سوال عسل طبیعی درجه یک چه مشخصه هایی دارد؟
این که نوع عسل همان چیزی که گفته شده می باشد، کمی سخت از روی ظاهر قابل تشخیص است.
به خصوص که باید اطلاعات کافی از مشخصاتی مانند عطر، طعم و بوی انواع عسل طبیعی اصل داشته باشید.
اما این که اصل است یا تقلبی با راهکارهایی قابل تشخیص می باشد.

  • مثلاً عسل اصل به راحتی در آب سرد حل نمی شود.
  • شکرک زدن در طی زمان دلیلی بر اصل و خالص بودن می باشد.

عسل مرکبات اصل مرغوب