style="
خانه / عسل طبیعی / خرید عسل گون طبیعی به صورت عمده

خرید عسل گون طبیعی به صورت عمده

خرید عسل گون طبیعی به صورت عمده در مرکز فروش عسل هفت که توزیع کننده مستقیم انواع عسل خالص در کشور می باشد به سادگی و در تمام سال ممکن خواهد بود.
انواع و اقسام عسل ها در بازار عسل فروشی وجود دارد که عسل گون یکی از مرغوب ترین عسل ها می باشد. اما مشخصات عسل گون چیست؟ چه زمانی برداشت می شود؟

عسل گون چه مشخصاتی دارد؟

در مورد مشخصات انواع عسل مثل عسل گون می توان مواردی مثل رنگ،طعم و بو را بررسی نمود. اما اگر بخواهید اصل بودن و طبیعی بودن عسل گون و یا هر نوع دیگر را بدانید بهترین راهکار این است که نمونه دریافتی را از طریق آزمایشگاه های مواد غذایی تست و آنالیز کنید.
رنگ عسل گون طبیعی زرد است که به دلیل شهد گل های گون است که دارای رنگ روشن می باشند. اما در مورد طعم و مزه کمی تیزی با وجود طعم ملایمش می توان در آن مشاهده کرد.
عسل گون را هم در اوایل تابستان میتوان برداشت نمود.

عسل گون خالص

نحوه خرید عسل گون طبیعی از بازار

خب خرید عسل گون چگونه است؟ آیا تنها در برخی مناطق قابل دسترسی است؟
شاید اگر هنوز خرید و فروش های سنتی رواج داشت، محصولاتی مثل انواع عسل طبیعی که در برخی مناطق جمع آوری می شوند، در کمتر جایی در دسترس بود. این روز ها با توجه به روش های خرید نوین و اینترنتی کمتر مشکل عدم دسترسی و نبود کالا را حس خواهید کرد. حتی اگر در شهرتان نباشد، در فروشگاه های اینترنتی می توانید در هر حجمی آن محصول را خرید کنید.
خرید عسل گون هم عمده و هم اینترنتی در مرکز خرید عسل هفت امکان پذیر است و ارسال بار های عمده پس از ارسال نمونه به سراسر کشور با کیفیت طبیعی و تضمین شده انجام می شود.

فروش انواع عسل گون

خواص عسل گون انگبین چیست؟

طبیعی است که وقتی ماده غذایی مانند عسل که به نظر زیاد هم ضروری نیست را در سبد تغذیه ای خود قرار میدهید، بیشتر دنبال خواص و فواید آن باشید. زیرا قیمت عسل گون گز و یا هر نوع دیگری از عسل ها ارزان نیست و می تواند با توجه به شرایط اقتصادی به راحتی از سبد مصرف حذف شود. خب در این قسمت خواص عسل گون انگبین را بررسی می کنیم.

  • اولین و شاید مهم ترین خاصیت در عسل گون خون سازی آن می باشد. این محصول را با مصرف در صبحانه می توانید به عنوان دارویی برای درمان کم خونی استفاده کنید.
  • از خواص مهم انواع عسل طبیعی و نیز عسل گون، دارا بودن آنتی اکسیدان است که برای مبارزه با انواع سرطان فاکتور مهمی می باشد.
  • موجب افزایش شادی و تقویت حافظه می شود.
  • انواع عسل مثل عسل گون از پیری زودرس جلوگیری می کند.

خوشبختانه این نوع عسل در مقایسه با انواع دیگر عسل ها بیشتر در بازار وجود دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی با برگه آزمایشگاه و ضمانت نامه

خرید عسل طبیعی و خالص به صورت مستقیم از زنبورداران با برگه آزمایشگاه و ضمانت …