عسل طبیعی هفت
خانه / عسل طبیعی / خرید عسل صد درصد طبیعی اصفهان به صورت عمده

خرید عسل صد درصد طبیعی اصفهان به صورت عمده

خرید عسل صددر صد طبیعی اصفهان به صورت عمده این مزیت را برای همکاران گرامی دارد که قیمت رقابتی را دریافت خواهند کرد که متناسب با کیفیت عسل مقرون به صرفه خواهد بود.
عسل را حتماً همه شما تا کنون دیده اید و یا این که می دانید چگونه درست می شود. قاعدتاً یک عسل طبیعی را زنبوران عسل از شهد گل های مختلف باید تولید کنند. شیرینی، طعم و عطر هر نوع از عسل ها هم بسته به شهدی است که زنبور استفاده کرده است. اما عسل صددرصد طبیعی چیست؟
آیامی توان به کمک راه هایی ساده تشخیص داد که عسل اصل است یا خیر؟

در چه استان هایی از کشور تولید عسل طبیعی انجام می شود؟ همانطور که می دانید در استان اصفهان انواع عسل مرغوب تولید و امکان خرید عمده آنها وجود دارد.

خرید عسل

خرید عسل به صورت عمده

یکی از بزرگترین مراکز تولید عسل در اصفهان شهر نجف آباد است که آمار سال ۹۵ بیان می کند که تعداد بالغ بر ۳۷۰ هزار کلنی در این شهر وجود دارد. که طبق گزارشات رسیده از هر کلنی ۵٫۴۰۰ کیلوگرم عسل استخراج خواهد شد.
این حجم بالای تولید در یکی از شهر های تولید کننده عسل در اصفهان است که امکان خرید عمده از این استان را برای سایر استان ها و همچنین صادرات بالا می برد.
اما سوال مهم بسیاری از افراد این است که عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم. چون بازار پر سود خرید و فروش هر محصولی مثل عسل می تواند در چالشی مهم مثل عرضه اجناس تقلبی فرو رود.

وقتی سودجویی و تقلب هم در بازاری زیاد شود، افراد کمتری میل به خرید آن کالا خواهند داشت. یعنی در حقیقت اعتماد در آن بازار کمتر می شود. این که شهری قطب تولید محصولی مانند عسل باشد،دلیل بر فروش محصول عسل نیست. ممکن است سودجویی در همین مراکز هم بیشتر باشد.

خرید عسل

عسل طبیعی را از کجا بشناسیم؟

به هر حال هر چیزی نیاز به تجربه و علم دارد. گذشت زمان می تواند اطلاعات دقیق و کاملی را برای شما در مورد عسل طبیعی و تقلبی ایجاد کند. اما برخی نکات را در ادامه بیان خواهیم کرد.

  • یکی از مزیت های منحصر به فرد عسل این است که در صورتی که صددرصد طبیعی باشد، فاسد نمی شود. اما در طی زمان کریستاله شده و یا به اصطلاح رس می شود.البته ممکن است رس شدن هم در  طی زمان زیادی رخ دهد.
  • اگر شما عسل طبیعی را با زرده تخم مرغ مخلوط کنید، می بینید که حالت پخته می گیرد. این آزمایش برای عسل تقلبی با عدم مخلوط شدن کاملاً مشخص است.
  • یک کبریت روشن در عسل تقلبی خاموش می شود.
  • عسل طبیعی را روی دستمال کاغذی بریزید، نه لک ایجاد می کند و نه جذب آن می شود.
  • البته یک راه مطمئن تر تشخیص عسل طبیعی که از شهد گل ها است و نه شکر و قند آب شده، این است که تست آزمایشگاهی داده شود. این روش بدون ریسک تر و مطمئن ترین روش برای خرید عسل طبیعی و خالص می باشد.
  • همچنین خرید از فروشنده معتبر و معتمد ریسک تقلبی بودن را کمتر می کند.

خرید عسل

چگونه عسل طبیعی را عمده بخریم؟

همان طور ه اشاره شد از مراکز تولید می توان عمده خرید کرد. اما شاید شما فاصله دوری از اصفهان داشته باشید، در این صورت خرید اینترنتی هم روش مقرون به صرفه ای است. اما در روش اینترنتی چون عسل را از نزدیک نمی بینید، ریسک تقلبی بودن همچنان وجود دارد. در نتیجه خودتان ابتدا نمونه را بخرید، در آزمایشگاهی که می شناسید، آنالیز کنید و بعد با آرامش خیال عمده خرید کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل صد در صد طبیعی

قیمت عسل صد در صد طبیعی عمده

قیمت عسل صد در صد طبیعی عمده در بازار چند است؟ آیا با وجودی که …