عسل طبیعی هفت
خانه / عسل چند گیاه / بهترین قیمت عسل طبیعی چند گیاه

بهترین قیمت عسل طبیعی چند گیاه

بهترین قیمت عسل طبیعی چند گیاه در بازار چقدر است؟ آیا از رنج قیمت عمده و جزئی عسل طبیعی در انواع تک گل و چند گیاه مطلع هستید؟ چگونه باید مرکز فروش معتبر در این زمینه را یافت؟
آیا می دانستید که عسل چند گیاه هم نوع بهاره دارد و هم نوع پائیزه؟ حتی منطقه تولید می تواند جنوب کشور یا شهر های دیگر باشد.
شاید در نگاه اول اهمیت زیادی برای زمان برداشت قائل نشوید. اما باید بدانید که عسل چند گیاه بهاره از ترکیب شهد گیاهان متفاوتی نسبت به عسل چندگیاه پائیزه تولید شده است.
مثلاً ممکن است عسل چند گیاه بهاره ای را با ترکیب شهد گل های زیر را بتوانید بخرید و در زمان دیگر این نوع ترکیبات قابل دسترسی نباشد.

  • یونجه
  • کتیرا
  • بابونه
  • آویشن

سوالی که در بالا مطرح شد و ذهن اغلب شما را هم همواره در زمان خرید درگیر می کند این است که چگونه باید مرکز فروش انواع عسل را یافت؟
اولین نکته این است مراکز عرضه مستقیم را پیدا کنید.
دوم پیدا کردن مرکزی که عسل منحصر به فرد و اصل را عرضه کند که تقلبی در آن به کار گرفته نشود.

عسل چندگیاه

قیمت عسل طبیعی چند گیاه در بازار

در بازار و یا حتی در سایت های اینترنتی که بگردید به راحتی می توانید قیمت عسل طبیعی چندگیاه را دریافت کنید. بهترین قیمت عسل طبیعی چند گیاه و سایر عسل های مرغوب، ارزان ترین آن ها نیست. بلکه باید دید چه کیفیتی با آن قیمت اعلام شده ارائه می گردد.
در زیر لیست قیمت برخی انواع عسل طبیعی مرکز فروش عسل هفت آورده شده است. اما تغییر در قیمت ها ممکن است در شرایط مختلف وجود داشته باشد که شامل تخفیف های خاص برای پخش کننده های عمده در زمان جشنواره ای عسل هفت می شود.
پس قیمت ها را به روز دریافت کنید.

لیست قیمت عسل

خواص عسل چهل گیاه برای بدن چییست؟

خواص عسل برای بدن به قدری است که حتی برای مصرف آن در متون دینی هم توصیه هایی وجوددارد.

همان طور که می دانید عسل چند گیاه ترکیبی از شهد چندین گل می شود. به طور مثال ما عسل چهل گیاه هم داریم. این مدل از عسل طبیعی در اکثر فروشگاه ها فروخته می شوند. اما خرید عسل کنار و یا انواع دیگر عسل ها مانند عسل چند گیاه و یا چهل گیاه بیشتر زمانی ارزش دارد که طبیعی و دور از تقلب باشد. اگر عسل شکری خریداری کنید. اصلاً خاصیتی نخواهد داشت.

مزیت ها و خواص زیر برای عسل چهل گیاه مطرح می باشد.

  • یکی از بیماری هایی که  شاید اغلب افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، این می باشد که ترش می کنند. اسید معده پس از خوردن غذا بر می گردد و مشکلات خاص خود را ایجاد می کند. این مشکل گوارشی را با مصرف عسل چند گیاه می توان بر طرف کرد.
  • البته مشکلات گوارشی منتهی به همین ترش کردن نمی شود. مثلاً یبوست، ورم وعفونت روده ها هم بیماری های دیگر این قسمت از بدن است. به راحتی بدون هیچ عارضه ای با مصرف عسل چهل گیاه درمان پذیر می باشد.

رنگ عسل چهل گیاه چگونه می باشد؟

عسل چهل گیاه هم از جمله عسل هایی است که دارای رنگ کهربایی می باشد. رنگ عسل چهل گیاه البته به نوع گیاهانی که در آن وجود دارد هم مربوط خواهد شد.

این عسل ها تلخی ندارند. از انواع عسل طبیعی هستند که در تابستان برداشت می شوند. با این حال میزان برداشت عسل از مصرف سرانه بیشتر است و همیشه در کل سال انواع عسل طبیعی را می توان خریداری نمود.

البته عسل تازه با عسلی که چند ماه مانده باشد خیلی تفاوت کیفی ندارد. ولی بعضاً ممکن است، کمی رنگش تغییر کند. در هر صورت عسل ماندگاری بالایی دارد و به راحتی فاسد نمی شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: خانم ارزانی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902590276
url icon آدرس سایت: www.sevenhoney.ir

مطلب پیشنهادی

فروش عسل گون طبیعی در تهران

فروش عسل گون طبیعی در تهران

فروش عسل گون طبیعی در تهران و نیز سایر شهر های کشور هم به صورت …